Operator economic achizitii directe fonduri de la bugetul de stat

Buna ziua,

Cum poate organiza un operator economic, care nu indeplineste conditiile de a fi autoritate contractanta, o achizitie directa(furnizare) in valoare de aproximativ 30.000 Eur? Mentionez ca sursa fondurilor este bugetul de stat, nu fonduri europene.

Furnizarea nu este mentionata la art. 6 din Legea nr. 98/2016.

Multumesc frumos.

Autentificare utilizatori

Comentarii recente

Parteneri