Raspuns clarificari

Ce sa fac? La o solicitare de clarificari un operator economic a postat raspunsul la clarificari fara sa-l semneze electronic. Normal ar trebui sa-l descalificat dar temei legal nu am. Pot asimila clarificarea ca "un document ce insoteste oferta" sa aplic prevederile art. 137 litera J din HG 395/2016?

Autentificare utilizatori

Comentarii recente

Parteneri